Ücretsiz Ekspertiz

Ücretsiz ekspertiz hizmeti firmamız tarafından müşterilerimize sunmuş olduğumuz en önemli hizmetler arasında yer almaktadır. Ekspertiz nakliye sırasında taşınacak olan ürün ve eşyaların değerlendirilmesini ve belirlenmesini sağlayan uzman kişiler tarafından yapılan çalışmadır.

bu hizmet kapsamında net olarak fiyat bilgisine ulaşabilir ve ücretsiz olması sayesinde herhangi bir ücret ödemeden fiyatın size pahalı gelmesi durumunda farklı bir firma ile de görüşme sağlayabilirsiniz.

Ancak bu noktada firmamızın en uygun fiyat politikası sayesinde müşterilerimize uygun fiyatlarla nakliyat hizmeti sağlamaktayız.

Ücretsiz ekspertiz kapsamında uzman kişi tarafından yapılan işlem sıralaması içerisinde bu alanda ekspertiz hizmeti verecek olan firma yetkilimiz evinize gelerek taşınacak eşyaları ayrı ayrı raporla makta olup taşıma sürecini sağlıklı ve güvenli hale getirmektedir.

Rapor içerisinde asansörlü nakliyat araç veya malzemeleri ne derece ihtiyaç duyulduğu aynı zamanda kaç ihtiyaç duyulduğu da yer almaktadır.

Böylece firmamızdan alacağınız nakliyat fiyatı bize sunulan rapor sayesinde belirlenmekte olup sizlere vermiş olduğunuz fiyatta böylece net olmaktadır.

Özellikle nakliye firması olarak expertiz ön çalışması sayesinde taşıma ücretini belirleyecek olan faktörleri önceden tespit etmekte olup sizlere detaylı olarak bilgilendirmekteyiz.

Bu süreçte ücretler üzerinde belirleyici olan faktörlerin eşya miktarı, eşyayı taşıyacak personel sayısı, kırılabilecek eşya miktarı ve eşyanın paketlenmesi için kullanılacak paketleme ücreti gibi ücretler etkili olmaktadır.

Böylece firmamız ile iletişime geçerek ücretsiz ekspertiz hizmetimizden güvenilir bir şekilde faydalanmanız mümkündür.

Ücretsiz Nakliyat Expertiz Nasıl Yapılır?

Nakliyat expertiz taşınacak eşyaların değerinin ve ücretinin belirlenmesi için uzman kişiler tarafından yapılan bir işlem olup ücretsiz olması sayesinde de kişilere ekonomik açıdan ek bir yük olmamaktadır.

Expertiz hizmeti nakliye ve evden eve taşımacılık alanlarında uzman kişiler tarafından yürütülmekte olan bir hizmet olup bir evden başka bir eve taşınacak olan eşyaların hassasiyeti ve miktarı bakımından taşımayı gerçekleştirecek olan personele detaylı olarak bilgi vermek için yürütülmektedir.

Evden eve nakliyat hizmetleri sürecinde nakliyat planının sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesi için firmamız tarafından sizlere sunduğumuz ücretsiz ekspertiz hizmeti kapsamında kişiler nakliye süreci için ne kadar ücret ödeyeceklerini öğrenmekte olup aynı zamanda bu süreç için ihtiyaç duyulan fiyatlandırma, araç sayısı ve personel sayısı kolayca belirlenmektedir.

Böylece müşterilerimiz sürpriz fiyatlar ile karşı karşıya kalmakta olup ödeyecekleri fiyat hakkında net bilgiye ulaşabilmektedir.

Ekspertiz raporu içerisinde yol güzergahının nereden başlayacağı ve nerede biteceği, eşya miktarı, eşyaların hassasiyet düzeyi gibi durumlar tespit edilmektedir.

Ekspertiz Yaptırmanın Avantajları Nedir?

Ekspertiz yaptırmanın avantajları temelde bakıldığında hem firma için hem de taşıma işlemi yaptıracak olan kişiler için oldukça fazladır. Temelde firma için eşya miktarı, yol güzergahı ve personel sayısı ile araç sayısı belirlemek için ihtiyaç duyulurken taşıma hizmetinden faydalanacak olan kişiler için ise ne kadar ücret ödeyecekleri noktasında avantaj sağlamaktadır.

Böylece yapılan sözleşme sonrasında taşımacılık sırasında fiyat artışı söz konusu olmamakta ve hassasiyet gerektiren eşyaların ekspertiz tarafından net bir şekilde belirtilmesi nedeniyle eşyalarda hasar meydana gelmemektedir.

Bu kapsamda nakliye şirketleri içerisinde ekspertiz hizmeti sunan sınırlı işletmeler içerisinde yer almakta olup bu hizmeti ücretsiz olarak sizlere sunmaktayız.

Bu noktada fiyatı belirleyecek olan faktörler ekspertiz raporu sayesinde belirlenmekte olup bu rapor içerisinde tespit edilen faktörler şöyledir;

  • Eşyanın alınıp gideceği yerdeki mesafe aralığı,
  • Eşyanın miktarıyla orantılı olabilecek şekilde taşıma personelleri,
  • Eşyanın ilk alınacağı evin kat numarası,
  • Taşınacak eşyanın miktarı ve ağırlığı,
  • Eşyanın gideceği yeni evdeki kat,
  • Gerekli ambalajlama malzemeleri ve miktarı,

Benzer Sayfalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir