Nakliye araçları

Ev Dünyası Nakliyat olarak, uzun yıllardır profesyonel ve kaliteli hizmetlerimiz ile Bursa genelinde hizmet vermekteyiz. Uzman ekibimiz sayesinde tüm hizmetleri başarıyla ve kusursuz bir şekilde gerçekleştirip müşterilerimizin memnuniyetini kazanırken, aynı zamanda kullandığımız ekipmanlar, sistemler ve en önemlisi nakliye araçlarımız ile kişilerin tüm taleplerini en doğru ve en etkili şekilde gerçekleştiriyoruz.

Firmamız, sahip olduğu geniş nakliye aracı filosu sayesinde, kişilerin eşyalarının sayısı ve boyutu her ne olursa olsun bu eşyalara en uygun nakliye aracı ile hizmet verirken, evden eve nakliyelerin yanı sıra fabrika taşıma, ofis taşıma hizmetleri için de son model araç seçeneklerine sahiptir.

Asansörlü sisteme sahip nakliye araçlarımızın yanı sıra, standart nakliye araçlarımız da her boyda bulunurken, şehir içi nakliye ve şehir dışı nakliye hizmetleri için de en uygun araçlara sahibiz. Uzman ekibimiz, özellikle ücretsiz ekspertiz hizmeti ile taşınacak eşyalarınız hakkında bilgi sahibi olduktan sonra bu hizmet için en uygun aracı seçerek eşyalarınızı bu araca yüklemekte, bu sayede de eşyalarınızın en doğru şekilde yerleştirilerek taşınmasını ve yol boyunca herhangi bir sorun yaşanmamasını sağlamaktayız.

asansörlü taşıma

Nakliye araçlarımız sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına tüm bakımları düzenli olarak yapılan, nakliye için tüm gerekliliklere sahip araçlardır. Geniş araç filomuz içerisinde özellikle fabrika taşıma hizmeti için uygun nakliye araçları da bulunmakta, kişilerin taleplerine ve hizmet alanına göre belirlenen araçlarımız, içerisinde teknolojik imkanları da barındırmaktadır.

Firmamızı tercih ederek evden eve, ofis, işyeri, fabrika taşıma gibi ihtiyaç duyduğunuz tüm konularda uzman ekibimizin profesyonel hizmetlerinden en uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Adresinize en uygun nakliye aracımız ile en kısa sürede ulaşacak olan ekibimiz sayesinde, Bursa ve çevresinde eşyalarınızın taşınacak olduğu yere en kısa sürede ulaşmakta, bu yol boyunca eşyalarınızın zarar görmemesi adına geniş kapasiteli aracımıza dikkatle yerleştirilmiş ve sağlamlaştırılmış eşyalarınız, sorunsuz bir şekilde adresinize ulaştırılmaktadır.

Ofis eşyası taşıma
Ofis eşyası taşıma

Nakliye Aracı Hacimleri

Nakliye araçlarını birbirinden ayıran en önemli özellik, bu araçların hacmidir. Firmamız, hacim bakımından pek çok farklı iç hacme sahip araca sahiptir. Bu sayede de kişilerin taşınacak olan eşyalarının miktarı ve boyutuna en uygun araç seçilerek hizmet verilebilmektedir.

Nakliye aracı hacimleri bakımından sahip olduğumuz tüm seçenekler, kişilerin talep ettikleri hizmet için ödemeleri gereken ücreti de etkilediği için, firmamız tarafından çok fazla farklı hacim barındırmaktayız. Bu da kişilerin eşyalarının tam olarak sığacağı nakliye aracına sahip olmamıza yani kişilerin boşu boşuna daha fazla ücret ödememesine neden olmaktadır.

Özellikle günümüzde üretilen nakliye araçlarının imkanlarından yararlanabilmek ve her zaman en iyi hizmetleri sunabilmek adına tüm araçlarımız oldukça yeni modeller olup, kişilerin istek ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır.

Bursa asansörlü taşıma

Küçük Nakliye Aracı

Firmamız tarafından sunulan nakliye hizmetleri yalnızca çok fazla eşya miktarına sahip veya yüksek boyutlardaki eşyalar için değil, aynı zamanda kişilerin miktar olarak az veya boyut olarak ufak eşyaları için de büyük bir özenle sunulmaktadır. Özellikle ofis veya büro taşıma hizmetlerinde eşya miktarı sınırlı olurken, bunun yanı sıra evindeki tüm eşyaları değil, belirli eşyaları taşıyacak olan kişiler için geniş nakliye aracı filomuzun içerisinde küçük nakliye aracı seçenekleri de bulunmaktadır.

Bu sayede, küçük nakliye araçlarımıza sığacak miktarca az veya boyut olarak ufak eşyalar için hizmet talep eden kişilere bu araçlarımız ile onlara özel hizmet vererek, bu eşyalarını her zaman olduğu gibi büyük bir profesyonellik ve güvenle taşıyoruz.

Benzer Sayfalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir