Hakkımızda

Biz kimiz? Vizyonumuz & Misyonumuz, Hizmetlerimiz

Ev Dünyası Nakliyat

Biz Kimiz?

Sektörde 15. Yıl

Ev Dünyası Nakliyat olarak, uzun yıllardan beri Bursa’nın her bir karışında ve çevre bölgelerinde profesyonel bir şekilde nakliye hizmeti vermekteyiz. Firmamız bünyesinde bulunan tüm ekibimiz, son derece uzman, profesyonel ve deneyimli olurken, Bursa’da yaşayan ve çeşitli nakliye hizmetlerine ihtiyaç duyan kişilere en hızlı ve en kaliteli nakliye hizmetlerini sunmak için çalışmaktayız.

Nakliye hizmetlerimiz için bu sektördeki tüm gelişmeleri ve gereklilikleri yakından takip ederek, oldukça geniş bir nakliye aracı filosuna sahip olmakla kalmayıp, hizmetlerimizde kullanacağımız tüm sistemleri ve ekipmanları en kaliteli olacak şekilde bünyemizde bulundurmaktayız.

Firma olarak müşterilerimize,  ücretsiz ekspertiz, fabrika taşıma, evden eve nakliyat, ofis veya büro taşıma hizmeti sunarken, özellikle elde taşıma yönteminin yanı sıra asansörlü sistem ile taşıma hizmeti de sunuyor, bunun için de son teknoloji ve en güvenilir asansörlü sistemleri kullanıyoruz.

Yalnızca kişilerin bulundukları ilçe sınırları içerisinde nakliye hizmeti vermiyor, tüm Bursa için hizmet veren bir firma olarak kişilere şehir içi nakliye hizmetleri dâhilinde diledikleri ilçeye eşyalarını taşıyabilme fırsatı sunuyoruz.

Bunun yanı sıra, sahip olduğumuz nakliye aracı filomuz ve uzman ekibimiz ile Bursa çevresindeki şehirler için de Bursa sakinlerine nakliye hizmetleri sunuyor, şehirler arası nakliye hizmetleri ile müşterilerimize oldukça önemli bir imkân sağlıyoruz.

Profesyonel Evden Eve Nakliyat

Profesyonel bir şekilde yürüttüğümüz tüm hizmetlerimizi, özellikle eşyalarınızın bu taşıma sürecinde en ufak bir zarar görmemesi adına, taşınacak olan tüm eşyaları özenle ambalajlıyor, bu ambalajlama sayesinde eşyalarınızı darbelere, sürtünmelere ve temaslara karşı en iyi şekilde koruyoruz.

Ev Dünyası Nakliyat olarak, Bursa’nın en önde gelen nakliye firmalarından biriyiz. Bunu sağlayan en önemli etken ise müşteri memnuniyeti odaklı politikamız. Sizlerin hoşuna gitmeyecek, sizi memnun etmeyecek hiçbir şeyi gerçekleştirmiyor, sizlerin istek ve ihtiyaçlarınızı her zaman önemsiyoruz. Eşyalarınızın tek bir çizik dahi almaması için tüm güvenlik önlemlerini alıyor, uzman ekibimiz tarafından tüm eşyalarınızı özenle taşıyıp özenle yeni adresinize yerleştiriyoruz.

Bursa’nın nakliye firması olarak, Bursa sakinlerinin talep ettiği tüm nakliye hizmetleri için her zaman piyasadaki en uygun fiyatları talep ediyor, bu sayede de müşterilerimizin ceplerini asla yormuyoruz. Hizmet almadan önce kişilere ödemeleri gereken fiyatı net bir şekilde söylüyor, bu fiyatı hizmetin ardından asla değiştirmiyoruz.

Firmamız, tüm bu hizmetlerini en kaliteli şekilde Bursa’nın her bir köşesi için gerçekleştirirken, ileride de aynı kalitede, aynı özveride ve aynı politika ile sizlere hizmet vermeye devam edecektir. Güvenilir ve kaliteli bir nakliye hizmeti almak için dilediğiniz zaman bizlerle iletişime geçebilir, hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

Sizlere özel sunacağımız en uygun fiyatlardan yararlanarak, kusursuz bir nakliye sürecinin ardından eşyalarınızı bıraktığınız gibi kullanmaya devam edebilirsiniz. Ev Dünyası Nakliyat olarak uzun yıllardan bu yana devam ettirdiğimiz kaliteyi ve hizmet anlayışını sizler için sürdürmeye devam edeceğiz.

  • Bursa’da kişilerin nakliye hizmetleri için akıllarına gelen ve tercih edecekleri ilk firma olmak
  • Sınırlarımızı genişleterek kaliteli nakliye hizmetlerimizi daha fazla kişiye ve daha fazla şehre ulaştırmak
  • Sizler için her zaman uygun fiyatlı ve güvenilir bir firma olmaya devam etme
  • En uygun fiyatlarla nakliye hizmetleri sunmak
  • Profesyonel bir hizmet anlayışıyla her zaman kusursuz bir hizmet sunmak
  • Her hizmetimizle müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak
  • Müşterilerimizin eşyalarını en güvenilir şekilde taşıyarak asla zarar görmemelerini sağlamak
  • Her zaman en hızlı şekilde hizmet sunmak

Ev Dünyası

Nakliyat Hizmetlerimiz

Size ücretsiz ekspertiz tayin ederek, evden eve nakliyat, ofis taşıma, fuar fabrika taşımacılığı, ambalajlama hizmetleri, mobil yük asansörleri hizmetleri veriyoruz.

Bursa asansörlü taşıma

Bursa Asansörlü Nakliyat

Teknolojik gelişmeler her alanda kendini belli etmekte olup özellikle taşıma alanında da kişilere ve taşımayı gerçekleştiren çalışanlara önemli…
bursa ofis taşıma

Bursa Ofis Taşıma

Bursa ve çevre bölgelerde en başarılı şekilde nakliye hizmeti sunan firmamızın sunduğu bu hizmetlerin içerisinde Bursa ofis taşıma…
Fabrika taşıma

Fabrika Taşıma

Günümüzde birçok ürünün üretildiği yer olan fabrikalar içerisinde büyük ve küçük birçok malzeme bulunmaktadır. Çeşitli şartlara bağlı olarak…
Şehirler arası evden eve nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat alanında hizmet veren firmaların içerisinden doğru firma ile çalışmak oldukça önemlidir. Firma seçimi yaparken mutlaka…
Ücretsiz Ekspertiz

Ücretsiz Ekspertiz

Ücretsiz ekspertiz hizmeti firmamız tarafından müşterilerimize sunmuş olduğumuz en önemli hizmetler arasında yer almaktadır. Ekspertiz nakliye sırasında taşınacak…
Nakliye araçları

Nakliye Araçlarımız

Ev Dünyası Nakliyat olarak, uzun yıllardır profesyonel ve kaliteli hizmetlerimiz ile Bursa genelinde hizmet vermekteyiz. Uzman ekibimiz sayesinde…