Fabrika taşıma

Günümüzde birçok ürünün üretildiği yer olan fabrikalar içerisinde büyük ve küçük birçok malzeme bulunmaktadır. Çeşitli şartlara bağlı olarak fabrikaların bir konumdan başka bir konuma taşınması noktası özellikle içerisinde birçok farklı eşya ve makinenin bulunması nedeniyle oldukça zorlu olmaktaydı.

Ancak fabrika taşıma hizmeti veren firmamız sayesinde fabrikaların güvenli ve kolay bir şekilde taşınmasını sağlamaktayız. Hizmet kapsamında şehir içi veya şehir dışı tüm alanlara nakliyat hizmeti sağlayarak aynı zamanda kurulum ve taşıma işlemlerini de profesyonel bir şekilde yürütmekteyiz.

Özellikle fabrika içerisinde yer alan eşyaların genellikle büyük çaplı olması nedeniyle taşıma sırasında profesyonel ekip tercih edilmesi oldukça önemlidir. Temelde fabrika içerisinde yer alan eşyaların ve özellikle makinaların yüksek maliyetlere sahip olması nedeniyle profesyonel olarak gerçekleştirilmeyen nakliye kapsamında eşyaların hasar görmesi mümkündür.

Ancak ekonomik açıdan zarar görmek yerine profesyonel olarak nakliyat hizmetinden faydalanarak bu olumsuz durumu ortadan kaldırmak mümkündür.

Fabrikada yer alan büyük makinaların ve yedek parçaların hassas taşımaya ihtiyaç duymaları nedeniyle sizlere sağlamış olduğumuz uzman ekip desteği sayesinde fabrika içerisinde yer alan tüm ürünleri güvenli ve kolay bir şekilde nakle etmeniz mümkündür.

Bu noktada fabrikanın boyutu, taşınacak eşyaların boyutu ve miktarı ile ihtiyaç duyulan ekipman desteği göz önünde bulundurularak fiyat belirlemesi yapılmakta olup bu noktada kişilere net bir fiyat verilmektedir.

Fabrika Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

Fabrika taşımacılığı birkaç aşamadan oluşmakta olup ilk olarak ekspertiz hizmeti kapsamında ücretsiz olarak fabrika iç kısmının incelenmesi, taşınacak olan eşyalar hakkında detaylı olarak rapor tutulması ve yeni taşınacak adres ile konum arasındaki mesafenin belirlenmesi oldukça önemlidir.

Fabrika taşımacılığı aşamaları içerisinde ilk olarak uzman personel tarafından gerekli malzemeler ve taşıma planı oluşturulmakta olup daha sonra taşıma yapılacak olan eşyaların listelenmesi yer almaktadır.

Taşınacak olan eşyaların miktarı ve boyutu belirlendikten sonra taşıma için en uygun araç seçimi yapılmakta olup eşyanın boyutu ve hassasiyet derecesi de bu faktörler arasında belirleyici olarak karşımıza çıkmaktadır.

Ardından taşıma sırasında herhangi bir hasar ve zarar meydana gelmemesi için eşyaların dikkatli şekilde ambalajlanması gerekmekte olup bu noktada da uzman çalışanlarımız tarafından paketleme ve daha sonra araca yükleme işlemi yapılmaktadır.

Yeni adrese gerçekleştirilen taşınma süreci sonunda ise eşyalar yeni adrese teslim edilmekte olup monte edilmesi gereken eşyalar varsa yeniden monte edilmektedir.

Fabrika Taşımacılığı Sırasında Hangi Araçlar Kullanılır?

Özellikle fabrika taşımacılığı sırasında kullanılan araçlar ile evden eve nakliyat sürecinde kullanılan araçlar birbirinden farklı olmaktadır. Çoğunlukla büyük kamyonlar fabrika taşımacılığı sırasında kullanırken fazla miktarda eşya nakli edileceği zaman tırda tercih edilen araçlar arasında bulunmaktadır.

Firmamız tarafından kullanmış olduğumuz tır ve kamyonlar yüklenecek makinalara zarar vermeyecek konfor düzeyinde olup tüm eşyaların sığabileceği kapasiteye sahip olmaktadırlar.

Aynı zamanda vinç araçları da fabrika taşımacılığı sırasında en çok tercih edilen araçlar arasında yer almaktadır. Bazı durumlarda makinaların insan gücüyle kaldırılması ve taşınması mümkün olmadığı için burada vinç kullanılarak ağır makinelerin taşınması ve araçlara yüklenmesi sağlanmaktadır.

Fabrika Taşımacılığı Fiyatları

Fabrika taşımacılığı fiyatları birçok farklı faktöre bağlı olarak değişiklik göstermekte olup özellikle fabrikanın genişliği, taşınma sırasında kullanılacak araç boyutu, nakliye mesafesi ve temizlik hizmetleri gibi bazı ek hizmetler fiyatlar üzerinde belirleyici faktör olarak karşımıza çıkmaktadır.

Fabrika taşımacılığı hizmetinden faydalanabilmek için ve fiyat bilgisi alabilmek için firmamız ile iletişime geçerek tarafınıza yönlendirmiş olduğumuz ekspertiz hizmeti kapsamında net fiyatlara ulaşmanız mümkündür.

Benzer Sayfalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir